Půjčky od soukromých osob

Půjčky od soukromých osob ihned v posledním roce patří mezi vyhledávanější, pro problémové klienty kteří neuspěli ani v nebankovním sektoru. Navíc tahle nabídka půjčky od soukromých osob je nejrychlejším způsobem, jak získat finanční obnos. Soukromá osoba většinou půjčí na směnku anebo na občanský průkaz Dokonce některé soukromé osoby mají lepší podmínky, než nebankovní sektory. Tahle ta kategorie půjček od soukromých osob je pro všechny žadatelé i soukromé osoby, které poskytují tyhle finanční služby. Přímý poskytovatele půjček nedělají jenom půjčky na směnku, ale také hypotéky a další finanční služby, které jsou oproti bankovním sektoru velmi rychle a někdy i vhodné pro řešení různých finančních obtíží.

Potřebuji půjčit 6000 Kč, ale jsem v insolvenci.

Dobrý den, potřebuji půjčit 6000kc , ale jsem v insolvenci. Najde se někdo, kdo mi půjčí? Děkuji za odpověď.

Zuzana Sláviková
03.07.2018
Kraj: Liberecký
Finanční pomoc od soukromých investorů

Půjčka od soukromých investorů, zásadně, vždy, bez plateb předem, Nutné je vlastnictví či spoluvlastnictví nemovitosti-do 100 000kč jí ale nedáváte do zástavy. Akceptujeme i družstevní byty či motorová vozidla.

Petr Křížek
27.06.2018
Kraj: Celá ČR
50 000 na 12 měsíců/ 5000 splátka

Potřeboval bych nutně 50 000. Mohu pravidelně vždy k 28 splácet 5000 po dobu 12 měsíců. Prosím jen od osob které poskytují vlastní finanční prostředky. Jinde NEPROJDU!! Nepřeji si nabídky společností a nabídky typu poplatek předem. Požaduji seriózní jednání. Měla by to být osoba která chce pomoct,má z čeho a v případě nesplácení by ji nedělalo problém zlámat mi ruce i nohy :-) Opravdu nutně. Díky za nabídky.

Marek
11.06.2018
Kraj: Plzeňský
Soukromé peníze bez plateb předem

Poskytneme Vám až 100 000kč, individuálně i více, pokud jste vlastník či spoluvlastník nemovitosti, která se ovšem do zástavy nedává. Zástava je uplatňována v případech: Družstevní byty, vyšší částky, vyplácení exekucí. Nikdy neplatíte nic předem.

Petr Křížek
28.05.2018
Kraj: Celá ČR
Půjčky ze soukromých zdrojů

Půjčky ze soukromých zdrojů, určené pro majitele a spolumajitele nemovitostí, bez nutnosti svou nemovitost dávat do zástavy, při částce do 100 000kč. Vyšší částky, družstevní byty, exekuce, nevýhodné zástavy-vyplácíme na zástavu.

Petr Křížek
25.05.2018
Kraj: Celá ČR
Soukromá a efektivní finanční pomoc

Pokud jste se dostala do opravdu tíživé finanční situace (po rozvodu, sama s dětmi, nezaměstaná, v exekuci), dlouhodobě nezvládáte vyjít z penězi a přepadá Vás beznaděj, obraťte se prosím na mne. Jsem soukromý investor mladšího věku s dědictvím a investičním kapitálem v zahraničí. Ke každému přistupuji osobně a individuálně. Nevybírám poplatky za půjčky a neposkytuji běžnou půjčku. Mohu Vám zajistit 20 000 Kč - 1 000 000 Kč. Osobní schůzka v západní oblasti Středočeského kraje - diskrétně. Čím lépe mi v emailu popíšete svou situaci, tím rychleji Vám mohu pomoci. karelnovotny@centrum.cz

Karel Novotný
19.05.2018
Kraj: Středočeský
Půjčka bez registru u nás

Otravuje Vás jednání bank? Nahlížení do registru, dokládání a vyplňování zbytečných formulářů? U nás si můžete půjčit a to bez těchto zbytečností. Na našem webu si můžete zažádat o půjčku ihned. Více informací, podmínky a online žádost na našich internetových stránkách http://www.megarychle.cz

Petr Kousalík
18.05.2018
Kraj: Středočeský
Půjčky ze soukromého sektoru

Až 100 000kč pro majitele a spolumajitele nemovitostí, kteří nemusí svou nemovitost dávat do zástavy. Částky nad 100 000kč poskytujeme na zástavu. Nedokládáte příjmy, nezkoumáme registry, neplatí se vůbec nic předem.

Petr Křížek
17.05.2018
Kraj: Celá ČR
Pro nás není půjčka problém

U ostatních nabídek se vždy najde něco aby se Vám půjčka zamítla. U nás tomu tak není. Poskytneme Vám nebankovní půjčku v hotovosti. Požádejte si o půjčku ještě dnes. Vyřízení a vyplacení může být také ještě dnes. Vaše šance jak si vyřídit poctivou nebankovní půjčku je právě s námi. Požádejte si ihned. Více informací, podmínky a online žádost na našich internetových stránkách http://aretal.eu

Aretal
17.05.2018
Kraj: Celá ČR
pújčky od soukromých osob

Půjčky 10 – 50.000,- bez prokazování příjmů od soukromého investora .Vyřízení z vašeho domova .Vaše dotazy pouze mailem a vždy uvádějte požadovanou částku. Mail: guido50@seznam.cz

hal
17.05.2018
Kraj: Celá ČR